Provoz na hlavním nádraží v Brně stojí kvůli možnému nálezu pumy

Dělníci na staveništi u hlavního vlakového nádraží v Brně našli předmět připomínající leteckou pumu, policie okolí uzavřela. Informovala o tom na síti X. Provoz na nádraží je přerušený, vyplývá z informací na webu Českých drah. Policejní mluvčí David Chaloupka řekl, že o případné evakuaci rozhodne až pyrotechnik.

Read More 

​Jihomoravský kraj 

Zdroj: ČT24 — Výběr redakce 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *