Česká televize a Český rozhlas vstoupily do stávky. Zaměstnanci protestují proti změně financování veřejnoprávních médií, která podle nich může ohrozit jejich nezávislost. Diváci a posluchači musí počítat s omezeným obsahem i změnami ve vysílání.
Zdroj: Cnews.cz – články