Za výtržnosti na derby čelí dva fanoušci obvinění. Stovka jich spáchala přestupek

Kriminalisté obvinili kvůli incidentu na květnovém předčasně ukončeném derby mezi Slavií a Spartou dva lidi z trestného činu výtržnictví, jednoho z nich navíc i z nebezpečného vyhrožování brankáři hostujícího týmu. Hrozí za to až dva roky vězení, informoval ve středu pražský policejní mluvčí Jan Daněk.

Read More 

​Domácí 

Zdroj: ČT24 — Výběr redakce 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *