Dřevěné šperky se hodí pro dívky i dospělé ženy. Kde najdete levné a krásné?

Každá žena by o sebe měla pečovat. To platí jak pro úpravu vlasů, tak pro jemné líčení nebo zdobení se šperky. Nemusí jít o žádné okázalé zdobení se nebo přehnané líčení. Stačí šperky jemné, jednoduše ženské, nebo třeba líčidla v přírodních barvách. Pokud máte rády dřevo, jistě vás zaujmou dřevěné šperky, které jsou krásnou ozdobou žen v každém věku.

Náušnice, dřevěný přívěšek i krásná dřevěná brož

Stejně, jako si pro zpestření vzhledu interiéru můžete koupit např. dřevěnou vázu, pro sebe si můžete dopřát nejrůznější dřevěné šperky. Tak, jako se používají šperky z různých kovů, korálků a jiných materiálů, i ze dřeva skvěle slouží a jsou na pohled velmi hezké.

Na webových stránkách Amadea.cz najdete dřevěné náušnice, náramky, brože i dřevěné přívěsky a náhrdelníky. Dokonce pro malé slečinky se můžete zaměřit na dřevěné šperky pro děti.

Čtěte také:

Vyzkoušeli jsme levný tablet za dva tisíce

Kupříkladu takové dřevěné náušnice mohou být nejen v přírodních barvách, ale i pestře zdobené. Naprosto jedinečné jsou dřevěné náušnice z pryskyřice laděné do žluté nebo hnědé barvy, v mixu barev.

Pokud máte přírodní tóny a vše spjaté s přírodou, možná se vám budou líbit dřevěné náušnice kulaté s dekorem slunce. Mají průměru 3 cm a hodí se na denní použití. Barevné a outfit víc oživující jsou pak třeba dřevěné náušnice list monstery zelené, 3 cm dlouhé. Anebo byste raději na uších dřevěné náušnice v podobě zeleného motýlka? Vše v e-shopu Amadea.cz najdete.

Dřevěný motýlek pro vašeho muže i syna

Nejen ženy se mohou zdobit dřevem a šperky z něj. Pro muže je zde dřevěný motýlek k obleku v mnoha stylech a provedeních. V klasické velikosti dokonale ladí s každým mužem a ke každé barvě obleku. Volit můžete typy jednoduché i hojně zdobené nebo vyřezávané. 

Podívejte se na webové stránky českého výrobce, který to se dřevem rozhodně umí. Vyberete si jak z mnoha krásných šperků a motýlků, tak z dřevěných dekorací do interiéru.

Článek Dřevěné šperky se hodí pro dívky i dospělé ženy. Kde najdete levné a krásné? se nejdříve objevil na ABC recenze.

​Rady a Návody 

Zdroj: ABC recenze 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *