Chcete vyzkoušet levnější dětské plenky, ale nevíte které? Vsaďte na značku DADA

Spousta maminek a tatínků kupuje nejdražší dětské jednorázové plenky pro své maličké dítko jen proto, že si myslí, že jsou nejlepší a žádné jiné se jim nevyrovnají. Je to pochopitelné. Pro své děti chceme to nejlepší. Ovšem i levné plenky jsou kvalitní. Jen vědět, po kterých sáhnout. 

Ke kvalitním patří jednorázové dětské plenky DADA. Volit můžete buď klasické jednorázové pleny, nebo DADA PANTS, které si děti stejně jako kalhotky a slipy snadno sundají a dají nahoru, když už chodí samy na toaletu nebo nočník.

Proč právě plenky DADA?

Dětské jednorázové plenky DADA jsou maminkami velmi dobře hodnoceny. Svou oblibu si získali jak díky tomu, že udrží dětskou pokožku hezky v suchu po dlouhou dobu, tak pro výbornou přilnavost gumiček v oblasti třísel i příjemný pružný pas, který plenku nepustí dolů. Stejně tak je skvělá jejich cena. V porovnání s kvalitou je cena dá se říct neuvěřitelná… Když navíc koupíte JUMBO balení a třeba ještě zrovna prodejce nabízí zajímavou slevu, je výsledná suma za jednu plenku ještě nižší.

Čtěte také:

Vyzkoušeli jsme levný tablet za dva tisíce

Plenky jsou vyráběné ve třech různých sériích, a to EXTRA SOFT, EXTRA CARE a PURE CARE. V nabídce jsou i vlhčené ubrousky, které využijete nejen při přebalování, ale také při běžných denních činnostech.

Spolehlivé plenky i pro dovádějící děti

K nejprodávanějším patří jednorázové dětské pleny DADA EXTRA SOFT 4 MAXI pro váhovou kategorii 7 – 16 kg. V balení je jich 50 a jejich hodnocení je na kupplenky.cz 4,5 hvězd z pěti možných od celkem 101 uživatelů, kteří je zakoupili dříve. Díky použitým materiálům jsou vzdušné a měkké. Pokožku, která je jemná, pomáhá chránit vnitřní povrch s přídavkem extraktu z aloe vera. 

Na kupplenky.cz je pro vás v nabídce i dětská kosmetika, výživa a mléko, přebalovací podložky, hračky, plenkové dorty a mnohé jiné. Kupte vše na jednom místě ve výborné kvalitě za nízkou cenu.

Článek Chcete vyzkoušet levnější dětské plenky, ale nevíte které? Vsaďte na značku DADA se nejdříve objevil na ABC recenze.

​Rady a Návody 

Zdroj: ABC recenze 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *