Jak vybavit studentský pokoj, aby byly vaše náctileté děti spokojeny?

Mít děti je bezesporu radost a v mnohém nás obohacují. Už od mala nám dovedou dát najevo, co se jim líbí, a to nejen co se hraček nebo oblečení týče. Malé děti si stejně tak rády zdobí dětský pokoj. Proto jsou tak oblíbené zajímavé barevné dětské postele, které mohou mít podobu auta, domečku, působit jako postel pro princeznu z pohádky s baldachýny… Jak ale vybavit studentský pokoj?

Pokoj pro náctileté děti 

Ve věku kolem deseti, dvanácti let věku dětí je potřeba pomalu proměnit dětský pokoj v pokoj studentský. Studentským je často už od šesti let věku dětí, kdy do pokojíků kupujeme psací stůl a dětskou kancelářskou židli. Ovšem jakmile děti dorostou do puberty, začnou si chtít svůj pokoj uzpůsobit více svému vkusu i potřebám. 

Pokud se zaměříme na nábytek, děti kromě velké prostorné postele vítají pohodlné sezení. To jim nabídnou třeba různá křesla „ušák“, která se v posledních letech vrátila do módy. Jsou dostatečně vysoká na to, aby si i vysoké ratolesti opřely i hlavu. Pohodlí je předem zaručeno u čtení, poslechu hudby, sledování filmů i relaxace.

Dopřejte jim vlastní TV a televizní stolek

Čtěte také:

Vyzkoušeli jsme levný tablet za dva tisíce

Možná dětem nechcete pořizovat televizi do pokoje příliš brzy, ovšem kolem 15. roku života už se tomu zřejmě nevyhnete. Tedy pokud budete chtít v obýváku sledovat i to, co se líbí vám. Proto je do studentského pokoje skvělé koupit hezký televizní stolek, do něhož dospívající zároveň umístí vše, co k TV používá. Stačí, že má herní konzoli nebo PC propojitelný s TV obrazovkou a o spoustu kabelů a dalšího příslušenství není nouze. Televizní stolky nemusí být monstrózní, k dostání jsou i v menším provedení, takže vejdou i do klasických pokojů.

Dětem uděláte radost i vitrínami, knihovnami, taburety, ale i bytovým textilem, jako zajímavým kusovým kobercem nebo cool povlečením. Mnohou inspiraci na povedený a levný nábytek nejen do studentského pokoje najdete na Signal-nabytek.cz.

Článek Jak vybavit studentský pokoj, aby byly vaše náctileté děti spokojeny?<br> se nejdříve objevil na ABC recenze.

​Rady a Návody 

Zdroj: ABC recenze 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *