MBA na Evropské akademii vzdělávání: Jak se studuje na moderní online škole?

Studium MBA je v současné době poměrně populární. Jak se studuje moderním způsobem na Evropské akademii vzdělávání ?

Co je to MBA

Studium ukončené titulem MBA je definováno jakožto postgraduální vzdělávací program zaměřený na prohloubení znalostí, a to konkrétně v oblasti managementu. Cílem je především předat jeho prostřednictvím studentům důležité poznatky z praxe.

Čtěte také:

Test Logitech Craft: jak dobrá je klávesnice za dvě stovky?

V rámci studia na Evropské akademii vzdělávání je proto nabízena i specializace ve třech studijních oborech:

Finanční management

Management ve zdravotnictví

Realitní makléř a řízení týmu

Studium MBA se v Česku již zvolna prosazuje a nejedná se o úplnou novinku. Díky tomu již máme i podrobnější data o jeho skutečném přínosu. Uvádí se, že až 42 % jeho absolventů se dokázalo kariérně posunout alespoň o jeden stupeň. Naprostá většina těch, kteří mají toto studium za sebou, pak zažije změnu ve svém ohodnocení. A to již o 15 % pouhý rok po dokončení studia.

MBA na Evropské akademii vzdělávání využívá metodu student-centric

Klíčovou je pro celou vzdělávací instituci především online pojetí. To umožňuje zájemcům o studium si vzdělávání snadno přizpůsobit individuálním požadavkům. Zároveň do svých vzdělávacích plánů škola zapojuje ty nejmodernější prvky, jako je interaktivní výuka, online přednášky a umělá inteligence.

Primárním pilířem, na které staví tato vzdělávací instituce svůj studijní plán, je metoda student-centric. Ta, jednoduše řečeno, do popředí staví studenta a akcentuje jeho individuální potřeby. Daří se tak udržet studující motivované. Díky tomu má tato škola vysoký podíl úspěšných absolventů.

Evropská akademie vzdělávání cílí konkrétně v případě MBA hlavně na ty uchazeče, kteří na sobě chtějí systematicky dále pracovat a rozvíjet svoje osobní i profesní předpoklady.

Výhodou studia je i to, že svoje studenty nezatěžuje nadměrnou administrativou. Přihlášku můžete podat kdykoli. Stejně tak vám zástupci školy kdykoli pomohou vyřešit i další formality. Vy se tak v plné míře můžete soustředit na samotné studium.

Článek MBA na Evropské akademii vzdělávání: Jak se studuje na moderní online škole? se nejdříve objevil na ABC recenze.

​Recenze 

Zdroj: ABC recenze 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *